Instagram

Burmistrz Szydłowca zaprasza na spotkanie dotyczące omówienia zasad i możliwości pozyskania przez mieszkańców dotacji na inwestycje – modernizacja kotłowni w roku 2017.

 

Dofinansowaniu podlegać mogą przedsięwzięcia polegające na modernizacji indywidualnych źródeł ciepła tj. wymianie pieców węglowych na gazowe, olejowe lub opalane biomasą, zastąpienie pieców gazowych, olejowych lub opalanych biomasą na źródło o wyższej niż dotychczas sprawności wytwarzania ciepła (z wyłączeniem montażu pieca na węgiel lub ekogroszek).

Spotkanie, na którym zostaną omówione warunki uzyskania dofinansowania odbędzie się 3 lutego 2017 roku o godzinie 17:00 na Auli w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu, ul Wschodnia 57. Serdecznie zapraszamy!

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa