Instagram

10 maja 2017 roku w ratuszu miejskim w Szydłowcu odbyła się konferencja prasowa zwołana przez burmistrza Szydłowca Artura Ludwa. W konferencji udział wziął również przewodniczący rady miejskiej Marek Koniarczyk. 

 

Z zaproszonych na spotkanie mediów lokalnych i regionalnych przybyli przedstawiciele redakcji: Radio Rekord, Zebrra.TV, Tygodnik Szydłowiecki, Echo Dnia Radomskie, Co Słychać w Szydłowcu?, oraz portalu Nasz Szydłowiec. 

Spotkanie z przedstawicielami szydłowieckiego samorządu trwało blisko 90 minut i poruszono na nim wiele ważnych tematów. 

Pojawił się m.in temat turystyki w Szydłowcu i tego jakie pomysły ma szydłowiecka władza na promowanie Szydłowca i poprawienie dostępności turystycznej. 

Burmistrz Artur Ludew opowiadał o planowanych inwestycjach w zakresie turystyki, o deptaku który ma łączyć część rekreacyjną z historyczną, o próbowach zmniejsza ruchu samochodowego na Rynku Wielkim oraz o rozmowach z przedsiębiorcami na ten temat. Dziennikarze usłyszeli o projekcie dotyczącym utworzenia grupy przewodników po Szydłowcu, a także o uruchomieniu akcji "Jak smakuje Szydłowiec", która rusza już w szydłowieckich restauracjach. Odpowiedział również na pytania dotyczące wykorzystania turystycznego "Indiańskiej Drogi" czyli szydłowieckiego odcinka drogi S7, a także na pytanie dotyczącego tego kto będzie kontrolował kierowców na Rynku Wielkim? 

Na te i inne pytania odpowiedź otrzymacie w naszym fragmencie dotyczącym turystki w Szydłowcu: 

TUTAJ

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa