Instagram

W dniach od 19 do 21 maja br. Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko zorganizowało bezpłatny wyjazd dla grupy seniorów i wolontariuszy z naszej Gminy na Mazury.

 

Celem wycieczki opisanym w projekcie dofinansowanym z rządowego programu ASOS była integracja wewnątrz i międzypokoleniowa. Seniorzy zostali zakwaterowani w domkach Ośrodka Wypoczynkowego Łabędzi Ostrów w Pięknej Górze koło Giżycka, a młodzież na jachtach żaglowych zacumowanych na przystani w tym ośrodku. W ramach wyjazdu zorganizowano ucztę biesiadną ze śpiewami i tańcami, którą poprowadziła muzycznie i artystycznie młodzież, biorąca udział w wycieczce jako wolontariusze, odbyły się rejsy jachtami żaglowymi i statkiem po Jeziorze Niegocin, zwiedzano także Giżycko, a w niedzielę uczestnicy zwiedzali sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce, a także uczestniczyli we Mszy Świętej oraz koncercie organowym.

Pełni wrażeń i w doskonałych humorach wycieczkowicze powrócili do Orońska w niedzielę w późnych godzinach popołudniowych.

oronskomazury2

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa