Instagram

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dla naszych dzieci  Policjanci z Zespołu Profilaktyki Społecznej Nieletnich i  Patologii Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu rozpoczęli pogadanki szkolne w ramach pierwszego etapu akcji prewencyjnej „Bezpieczne Wakacje”.

 

24maja szydłowieccy policjanci spotkali się z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Wysokiej. Tematem spotkania było bezpieczeństwo w sieci oraz zasady korzystania z internetu. Omówione zostały również zagrożenia z jakimi mogą spotkać się uczniowie w sieci. Ponadto przypomnieli zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu w okresie wakacyjnym. Prowadzący spotkania policjanci przypomnieli jak bezpiecznie poruszać się po drogach, przestrzegali również przed kontaktami z osobami obcymi, zawieraniem znajomości na portalach internetowych i zachowaniem w kontakcie z agresywnymi zwierzętami.

Spotkania te będą realizowane we wszystkich szkołach podstawowych i gimnazjalnych na terenie powiatu szydłowieckiego. Głównym celem prowadzonych spotkań profilaktycznych jest przypomnienie zasad bezpiecznego spędzania wolnego czasu w okresie wakacyjnym.

sierż. Marlena Skórkiewicz

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa