Instagram

Jak poinformował nas Marek Dziuba jeden z organizatorów III Rajdu Turystycznego szlakami Artura Łyczka, w tegorocznym Rajdzie (20.05.2017) udział wzięło około 130 osób. To o blisko 40 osób więcej niż w roku ubiegłym i właśnie fakt, że rośnie popularność wędrówek leśnych cieszy najbardziej grupę organizacyjną. 

 

Rajd organizowany przez grupę KiH "Gościniec" od trzech lat ma na celu upamiętnienie Artura Łyczka - społecznika, miłośnika ziemi szydłowieckiej, poety, człowieka wielu talentów i zainteresowań. Artur Łyczek zmarł w 2014 roku, po długiej chorobie.  Wiesław Warchoł, Ryszard Dudek, Tadeusz Strzech, Marek Dziuba, Grzegorz Wójcik, Tadeusz Pobideł oraz Włodzimierz Kurzępa po raz kolejny sprawili, że na tursytyczny szlak w okolicach Szydłowca wyruszyli ludzie w różnym wieku. 

Pierwsza grupa na szlak dla wytrwałych wyruszyła około godziny 8 rano, następna troszkę krótsza około godziny 10, rowerzyści wystartowali około godziny 11.30.

Przebyte kilometry, przy pięknej i słonecznej pogodzie sprawiła, że uczestnicy czuli zmęczenie. Mimo wszystko fakt wspólngo spotkania i dobrej zabawy sprawiały, że uśmiechy nie schodziły z twarzy nikogo. Finał wydarzenia to zawsze wspólny posiłek, ognisko i śpiewy przy gitarze. Nie inaczej było w tym roku. Wielu zapowiada swój udział w przyszłym roku i co najważniejsze organizatorzy planują kolejną edycję. 

Poniżej zdjęcia: 

Wyjście 1 grupy

Wyjście 2 grupy

Wyjazd rowerzystów 

Zdjęcia z trasy i finału

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa