Instagram

26 maj to w Polsce Dzień Matki. W Szydłowcu w słoneczne piątkowe popołudnie na świętowanie tego ważnego święta do swojego ogrodu zaprosił Hotel "Pod Dębem" oraz Łukasz Jakubowski, Robert Górlicki i Sławomir Nojek. 

 

Słowo wstępu do wszystkich zebranych mam powiedzieli dwaj ostatni wymienieni panowie, serdeczne słowa gościnności skierował również menadżer hotelu Krzysztof Jaromin. 

Koncert "Dziękuję Ci Mamo" to moc muzycznych wrażeń o które zadbała Pracownia Muzyczna "Piano", Aleksandra Michalska oraz Marek Michalski. Z pięknym przedstawieniem zaprezentowali się swoim mamom uczniowie klas II z PSP nr 1 im. Jana III Sobieskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu. Niektóre mamy były szczerze wzruszone. 

Jednym z ciekawych elementów była również wystawa malarstwa Dari Stanclik studentki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. 

Podczas imprezy nie zabrakło poczęstunku, a po części oficjalnej dla wszystkich chętnych do późnych godzin wieczornych taneczną muzykę serwował DJ Roteiro. Sądząc po frekwencji w kulminacyjnym momencie koncertu można odnieść wrażenie, że takie imprezy integracyjne są w Szydłowcu potrzebne. Szczególnie na świeżym powietrzu. 

FOTOREPORTAŻ

 

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa