Instagram

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu wspólnie z funkcjonariuszami Żandarmerii Wojskowej w Radomiu, realizowali działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

30 maja na drodze krajowej nr 7 prowadzili kontrole, mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Działania realizowane przez funkcjonariuszy ukierunkowane były między innymi na kontrole autobusów, busów oraz samochodów osobowych. Do podstawowych zadań policjantów drogówki w tym okresie należy kontrola autokarów. Funkcjonariusze sprawdzali ich stan techniczny, wyposażenie i oznakowanie. Sprawdzali kierujących pod kątem trzeźwości i wymaganych dokumentów jak również to, czy pasażerowie przewożeni są zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa.  

 sierż. Marlena Skórkiewicz

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa