Instagram

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Urząd Miejski ogłosił konkurs na opracowanie koncepcji modernizacji kina "Górnik" w Szydłowcu. Z tego co wiemy ocenie składu jurorskiego podlegało 8 prac, z czego aż 6 nie uzyskało żadnych punktów. Można się tylko domyślać, że musiały nie spełniać jakichś wymogów. 

 

Zwyciężyła praca firmy HomeHome Tworzenie Architektury z Balina, a drugie miejsce zajęła firma z Szydłowca PSBA Przemysława Sokołowskiego. 

Liczyliśmy na jakąś pokonkursową wystawę zgłoszonych prac, tak aby mieszkańcy sami mogli zobaczyć co włodarze planują zrobić z budynkiem kina "Górnik", ale chyba nie doczekamy się. Ważną informacją jest ta, że zwycięska firma otrzyma 15 tysięcy złotych z puli konkursowej. Sama koncepcja nie jest natomiast wiążąca dla zleceniodawcy w tym wypadku Gminy Szydłowiec. Dlatego czy właśnie tak będzie wyglądało kiedyś kino "Górnik" pewności mieć nie możemy. 

Nie będziemy się rozpisywać, która praca bardziej nam się podoba itp. Zerknijcie sami i oceńcie, czekamy na Wasze komentarze :) 

 

ZDJĘCIA I miejsce (główne również)

kinogornik2

kinogornik3

 

ZDJĘCIA II miejsce

kinogornik4

kinogornik5

kinogornik6

zdjęcia pochodzą ze strony ronet.pl na której możecie znaleźć również dokładne rysunki koncepcji, oraz pozostałe projekty które zostały tam wrzucone.

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa