Instagram

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu spotkali się z mieszkańcami gminy Orońsko. Celem tego spotkania było szkolenie na temat: „Przemoc w rodzinie – jak zapobiegać, jak pomóc”

 

7 czerwca podczas spotkania funkcjonariusze przybliżyli zebranym rodzaje i formy przemocy, omówili „Procedurę Niebieskiej Karty” oraz poinformowali gdzie w takiej sytuacji szukać pomocy. Ponadto zebranym w sposób praktyczny zaprezentowano jak wyglądają środki odurzające i w jaki sposób są przechowywane przez młodzież, wykorzystując do tego walizkę edukacyjną, której zawartość z zainteresowaniem wszyscy oglądali.

W spotkaniu, które odbyło się w Publicznej Szkole Podstawowej w Guzowie uczestniczyli przedstawiciele Komisji ds. Kobiet i Rodzin z obszarów wiejskich działającej przy Mazowieckiej Izbie Rolniczej w Warszawie, powiatowych izb rolniczych oddziału radomskiego, członkowie izb rolniczych powiatu szydłowieckiego, sołtysi gminy Orońsko, przedstawiciele Urzędu Gminy Orońsko oraz mieszkańcy gminy.

sierż. Marlena Skórkiewicz

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa