Instagram

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dla naszych dzieci  Policjanci z Zespołu Profilaktyki Społecznej Nieletnich i  Patologii Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu prowadzą pogadanki szkolne w ramach akcji prewencyjnej „Bezpieczne Wakacje”.

 

Szydłowieccy policjanci prowadzą intensywne spotkania w szkołach na terenie powiatu, aby zwiększyć bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas letniego wypoczynku.

Tematy, które poruszają funkcjonariusze podczas spotkań w placówkach oświatowych dotyczą bezpieczeństwa w sieci oraz zasady korzystania z internetu. Ponadto omawiają zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu w okresie wakacyjnym. Prowadzący spotkania policjanci przypominają jak bezpiecznie poruszać się po drogach, przestrzegają również przed kontaktami z osobami obcymi, zawieraniem znajomości na portalach internetowych i zachowaniem w kontakcie z agresywnymi zwierzętami.

Głównym celem prowadzonych spotkań profilaktycznych jest przypomnienie zasad bezpiecznego spędzania wolnego czasu w okresie wakacyjnym.

Dotychczas policjanci odwiedzili szkoły w Guzowie, Szydłowcu, Gąsawach Rządowych, Wysokiej, Zbijowie Małym, Mirowie i sukcesywnie odwiedzają placówki oświatowe na terenie powiatu.

bezpiecznewakacje1

 

sierż. Marlena Skórkiewicz

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa