Instagram

Pewnie wielu mieszkańców pamięta stronę na facebooku, która pojawiła się tuż po ostatnich wyborach samorządowych i nazywała się "Memy szydłowieckie". 

 

Niestety tak szybko jak się pojawiła, tak szybko z niewiadomych powodów przestała istnieć. Twórcy wówczas skupiali się na żartowaniu z władz samorządowych i należy przypomnieć, że strona zyskała grono swoich stałych odbiorców. 

W ostatnim czasie pojawiła się za to inna, ale podobna strona z memami tworzonymi z potrzeby chwili, komentującymi często bieżące wydarzenia szydłowieckie.

Ta strona to "Propaganda Team", której autorów niestety nie znamy, ale da się zauważyć, że powoli i ta strona zyskuje swoich fanów. Dziś obserwuje ją 160 osób. 

W ostatnim czasie pojawiło się na niej kilka naprawdę śmiesznych, humorystycznych memów dotyczących Szydłowca i władzy samorządowej. Wystarczy zauważyć chociażby te ze zjęcia głównego, czy starostę grającego w szachy w "towarzystwie" szejków, czy burmistrza ze swoim asystentem z księżycem w tle. 

Robi się weselej i choć nie wiemy jak na te obrazki reagują włodarze to mamy nadzieję, że mają do siebie dystans. Pojawiają się również gify (ruchome obrazki) pokazujące połączenie zdjęć teraźniejszych i z przeszłości tego samego miejsca. Czasami wygląda to naprawdę świetnie. 

Widać, że strona rozkręca się z każdym stworzonym memem i wydaje się, że jeszcze wiele żartów przed nami. Uważnie obserwujemy, co i naszym czytelnikom polecamy. 

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa