Instagram

We wtorek 4 lipca na terenie całego powiatu szydłowieckiego policjanci ruchu drogowego prowadzili działania pn. „Prędkość”. Kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości. Sprawdzali także stan trzeźwości kierowców.

 

Podczas działań, policjanci ujawnili 12 przypadków przekroczeń prędkości. Zatrzymali 1 prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. W trakcie działań funkcjonariusze prowadzili wzmożone kontrole na drogach. Zwracali uwagę na wykroczenia, które popełniają kierujący powodując największe zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zgodnie z zapowiedziami, policjanci reagowali na wszelkie ujawniane wykroczenia drogowe, będące głównymi przyczynami wypadków.

Funkcjonariusze skontrolowali 30 pojazdów, ujawnili 12 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Za przekroczenie prędkości otrzymali mandaty karne, a jeden kierujący stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o 63 km/h w terenie zabudowanym.

sierż. Marlena Skórkiewicz

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa