Instagram

Policjanci z szydłowieckiej Policji uczestniczyli w festynie rodzinnym nad zalewem w Jastrzębiu. W trosce o bezpieczeństwo podczas wakacji funkcjonariusze włączyli się w ogólnopolską akcję „Kręci Mnie Bezpieczeństwo Nad Wodą”, której celem jest propagowanie bezpieczeństwa podczas spędzania letniego wypoczynku nad wodą.

 

Podczas festynu rodzinnego „Świętojanki – Jastrząb 2017” policjanci z Zespołu Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii szydłowieckiej Policji, wspólnie ze strażakami z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej promowali bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku oraz zagrożeń związanych z nieprzestrzeganiem podstawowych zasad bezpieczeństwa nad wodą.

Akcja pn. „Kręci Mnie Bezpieczeństwo Nad Wodą” realizowana będzie do września br. na terenie całego kraju, a szczególnie intensyfikowana na terenie obszarów wodnych. Ponadto uczestnicy festynu mogli obejrzeć sprzęt wykorzystujący w codziennej służbie przez policjantów i strażaków oraz występy dzieci ze szkół z terenu gminy Jastrząb.

sierż. Marlena Skórkiewicz

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa