Instagram

Praca w Szydłowcu! Do zapoznania się z ofertą pracy zachęcamy wszystkich zainteresowanych. Oferta pracy skierowana jest od firmy el Mondo Sp. z o.o, która zajmuje się produkcją wyrobów z papieru i acetatu (octanu celulozy), zwłaszcza gilz papierosowych.

 

Firma zlokalizowana jest od 2008 roku w Szydłowcu, ul. Browarska 1.

Poszukiwani: ​operatorzy maszyn do produkcji gilz papierosowych

Oczekiwania wobec kandydatów: ​nie pytamy o wykształcenie, ale zainteresowania techniczne (zwłaszcza mechaniczne, mechatroniczne), zdolności manualne (umiejętność montażu mechanizmów), chęć do nauki (kandydaci muszą przejść szkolenie na naszych urządzeniach) uważamy za warunki konieczne do zatrudnienia w naszej firmie.

Oferta: ​zatrudnienie na umowę o pracę, możliwość rozwoju, ciekawa praca w przyjaznym środowisku, zarobki ok. 4000 PLN brutto (zarobki zależą od ilości wykonanej produkcji, ilości odpadu materiałów i umiejętności naprawy maszyn).

Sposób składania aplikacji: ​CV składamy na adres: sylwester.guzik@elmondo.pl, firma będzie się kontaktować z kandydatami indywidualnie, spotkania będą organizowane w miejscu prowadzenia działalności, czyli na ul. Browarskiej 1, w Szydłowcu.

Szukasz pracy? Już znalazłeś! Złóż CV :)

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa