Instagram

W każdą środę w godzinach porannych Marcin Banaszczyk redaktor portalu Nasz Szydłowiec zaprasza wszystkich mieszkańców Szydłowca i okolic na videocast pt. "Środek Tygodnia". 

 

Transmisje live przeprowadzane będą na facebooku i będą trwały około 30 minut. 

Videocast polega na mówieniu jednej lub kilku osób na jakiś konkretny temat, który docelowo ma zainteresować odbiorców. W przypadku tej transmisji video konkretnym tematem będzie oczywiście Szydłowiec i wszystko co z nim związane. 

W dzisiejszym odcinku "Środka Tygodnia" Marcin Banaszczyk poruszył różne tematy od Zuzy Gadowskiej i Azylu P., poprzez konferencję prasową u burmistrza, inwestycje takie jak zalew czy kino "Górnik", o turystyce i porządku w Szydłowcu, a także temat sobotniej imprezy "Śpiewaj jak Gwiazda" (przy tym temacie Marcin zdradza, kto będzie kogo naśladował podczas koncertu) 

TUTAJ obejrzyj całość 

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa