Instagram

Program "Twarzą w Twarz" to wymyślony przez Marcina Banaszczyka z portalu Nasz Szydłowiec internetowy talk-show Szydłowca. 

 

W 2014 roku nakręcone zostało 8 odcinków tego programu, które ochoczo wyświetlane były przez szydłowieckich internautów. Niestety z różnych względów program nie mógł być kontynuowany i na dobrą sprawę nie wiadomo czy będzie. Cały czas pojawiają się problemy: logistyczne, czasowe, finansowe, sprzętowe, kadrowe itp. 

Powstał jednak jeden odcinek tzw. pilotażowy, którego gośćmi są Wojciech Dobrzański i Mariusz Szymkiewicz czyli prezes i trener w Szydłowieckim Klubie Karate Kyokushin "MUSHIN". Sprawą techniczną zajęli się panowie Filip Czyżewski i Mateusz Figarski, czyli duet Old Finders. 

Zachęcamy do oglądania! Każde dodatkowe wyświetlenie to dla nas bodziec, by próbować ten program nadal realizować, być może w takiej formie jak ten odcinek z przedstawicielami szydłowieckich karateków. 

Kliknij w zdjęcie poniżej, by przejść do filmu :)

odcinekmushin

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa