Instagram

Azyl P. to niewątpliwie legenda polskiej muzyki rockowej. Zaczynali w latach 80-tych jako laureaci Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Talentów. Na swoim koncie maja takie przeboje jak Mała Maggie, Chyba Umieram, Och Lila czy Kara Śmierci. Jednak po kilku latach działalności słuch o nich zaginął...aż do teraz.

 

W kwietniu 2017 roku w studiu S4 zrealizowali nagranie piosenki „Co ja wiem”, która od razu zagościła na listach przebojów rozgłośni radiowych.

Podczas koncertu „Azyl P. i Przyjaciele” 22 czerwca, o godzinie 19.00, zespół zaprezentuje swój stary repertuar w odświeżonej wersji, pojawi się też kilka nowych propozycji m.in. „Co ja wiem”.

Swój udział w tym wydarzeniu zapowiedzieli: Marek Piekarczyk, Krzysztof Jaryczewski, Titus z zespołu Acid Drinkers, Ania Brachaczek znana z zespołu SIQ, Maciej Silski i Juan Carlos Cano. Koncert będzie rejestrowany, jego retransmisja pojawi się na antenie Trójki jesienią 2017.

Agencja Muzycznej Polskiego Radia planuje również jesienią 2017 wydać płytę z zapisem tego koncertu.

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

info: Agencja Muzyczna Polskiego Radia

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa