Instagram

Na deskach Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku odbyło się widowisko estradowe, w którym uczestnicy I roku zajęć z aktorstwa prezentowali swoje umiejętności aktorsko – wokalne.

 

Minął rok zajęć w Studiu Drama działającym przy Miejskim Centrum Kulturalnym w Skarżysku. Pomysłodawca i założyciel studia Maciej Wesołowski wspomina ten czas bardzo dobrze. Zajęcia z wokalistyki prowadziła Anna Wilkiewicz z Pracowni Muzycznej Piano w Szydłowcu.

Na deskach MCK zaprezentowało się dziesięcioro wykonawców w tym: Anna Bębenek, Natalia Sokołowska, Wiktoria Witkowska, Aleksandra Wnuczek i Aleksandra Motyka z Pracowni Muzycznej Piano z Szydłowca. 

Studio Drama funkcjonuje od roku. Jednak jeszcze nie podjęto decyzji czy będzie kontynuowana nauka. Wiele zależy od środków, które zostaną przeznaczone przez miasto na ten cel.

Spektakl wyreżyserował i scenariusz napisał Maciej Wesołowski. Zatańczyli Julia Kulińska i Kacper Kleczaj, a na fortepianie grał Piotr Sitkowski.

pianomck1

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa