Instagram

W ostatnią niedzielę 9 lipca 2017 roku w Szydłowcu odbył się już po raz szósty Disco Polo Super-Hit Festiwal. Organizatorem tej imprezy od samego początku jest firma Pomidzi Dance Club. 

 

Od wczesnych godzin popołudniowych boczne boisko Szydłowianki Szydłowiec zapełniało się fanami muzyki disco polo i dance. Pomimo upału od samego początku tysiące osób bawiło się w rytm serwowanej przez uczestników części festiwalowej. W tej części Festiwalu o nagrodę Grand Prix rywalizowali:  Iness, Clip Dance, Nokaut, Vern, Braters, Lovi, Avangarde, Karla, Love Dance i Besty. Zdaniem jury najlepiej zaprezentował się zespół Clip Dance.

Najważniejsze jednak miało dopiero nadejść, ponieważ publicznośc zgromadzona w Szydłowcu najbardziej czekała na takie zespoły jak: Mirami, Boys, D-Bomb, Model MT, Mega Dance czy na Kasię Lesing. 

Szaleństwo trwało do późnych godzin wieczornych, a dźwięk muzyki disco polo roznosił się nad Szydłowcem bardzo wyraźnie. 

10 tysięcy osób zdecydowało bawić się w ostatni weekend w Szydłowcu. To zdecydowanie ogromny sukces organizatorów. 

TUTAJ fragment występu zespołu D-BOMB

TUTAJ kilka zdjęć z Festiwalu 

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa