Instagram

15 lipca w Sadku odbyło się VIII Święto Jagody. Główną atrakcją jak co roku był konkurs na najlepszy wypiek i danie jagodowe.

 

Wśród wypieków I miejsce zajęła „Jagodowa Pavlova” beza, przygotowana przez Igę Dobjasz. II miejsce zajęła Jolanta Zugaj, III Fabian Dyzner.

W konkursie na najlepsze danie I miejsce zajął Fabian Dyzner, II Gabrysia Lisiak, III Anna Gos.

Oprócz konkursu jagodowego, na boisku do piłki plażowej został zorganizowany turniej. Był to pierwszy turniej na nowym boisku. Przed rozpoczęciem rozgrywek doszło do uroczystego przecięcia wstęgi. W turnieju piłki plażowej I miejsce zajęła drużyna „Sportowe świry”, II drużyna „Szydłowiec”, II Coco Jambo Sadek. Puchary i nagrody zostały zakupione przez Klub Progres, dzięki dotacji ze Starostwa Powiatowego Szydłowiec.

Wśród sportowych atrakcji nie zabrakło konkurencji sportowych dla dzieci i młodzieży. Nagrody zostały ufundowane przez Klub Progres, dzięki dotacji z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Szydłowcu.

Na scenie natomiast prezentowały się zespoły i kapele ludowe- Kumosie z Sadku, „Lubartowiacy”, kapela „Maki”, „Cembrzanki” oraz zespół „Fantazja”. Oprócz zespołów wystąpiła również Klaudia Dróżdż, która poprowadziła konkurs dla dzieci „Mam talent”. Po festynie rozpoczęła się zabawa taneczna z zespołem „Nas troje”.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji festynu.

info: Paulina Zugaj

jagodowo2

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa