Instagram

13 lipca w Publicznej Szkole Podstawowej w Guzowie odbyła się premiera nowej piosenki Młodzieżowego Zespołu Ludowego "Guzowianki". Do utworu "Nie jedź luby" zrealizowany został również piękny teledysk, który został zaprezentowany licznie zgromadzonej publiczności. 

 

Tekst piosenki napisał Marek Mioduszewski, a muzykę skomponowała opiekunka zespołu Wioleta Fijałkowska. Za teledysk odpowiedzialny jest Rafał Sadowski z PR Studio, który był reżyserem i scenarzystą. 

"Nie jedź luby" to utwór napisany w hołdzie ofiarom II wojny światowej z terenu Gminy Orońsko. Teledysk przenosi odbiorców do czasów wojennych, a żeby tak było zespołowi towarzyszył SRH 51 pułku piechoty Strzelców Kresowych z Iłży. 

Zdjęcia realizowane były w różnych miejscowościach Gminy Orońsko: w Guzowie, Łaziskach, Chronowie, Orońsku, Chałupkach oraz w Bąkowie. 

Publiczność która zgromadziła się na premierze nie szczędziła zespołowi Guzowianki oklasków. 

W teledysku wystąpili: Wiktoria Kowalczyk, Michał Ankiewicz, Marcelina Wrona, Great Pleasure III, Anna Podolecka, Koran, Julia Różalska, Oliwier Fijałkowski, Grzegorz Woźniak, Bogdan Wiązowski, Marek Mioduszewski, Magdalena Orawiec – Glińska, Kacper Lis, Mateusz Kot, Wiktor Madejski, Sebastian Pluta, Krystyna Bursa, Guzowianki, Kapela Bursów z Guzowa. 

Teledysk możecie obejrzeć TUTAJ 

TUTAJ natomiast wywiad z Wiolą Fijałkowską w programie "Twarzą w Twarz" w którym również opowiadała o najnowszym utworze. 

premieraluby1

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa