Instagram

Grupa fotospacery.pl jako kolejny punkt w którym chce zrobić piękne zdjęcia wybrała Szydłowiec! 

 

Już 12 sierpnia w godzinach 13-17 będziecie mogli spotkać na ulicach Szydłowca grupę fotografów z aparatami marki Olympus w rękach. Fotospacer po naszym mieście zorganizowany zostanie w ramach cyklu "Fotospacery z Olympusem: Mazowsze - miejsca nieoczywiste". 

- Pomysł na Szydłowiec pojawił się wtedy, gdy stwierdziliśmy, że "na Mazowszu, to zwiedziliśmy już prawie wszystko". Z mocnym akcentem na prawie, bo mamy jeszcze kilka konkretnych planów na ten rok, ale bardziej chodziło o to, że jesteśmy w stanie szybko i z głowy podać listę miejsc, które jeszcze chcieliśmy odwiedzić, i które znamy. I wtedy pojawiło się miasto, którego nie znamy, i które z pewnością zasługuje na to, by odkryć je i się nim zachwycić – Szydłowiec! - piszą w evencie założnym na facebooku organizatorzy.

Data: 12 sierpnia 2017 r.

Godziny: 13:00 - 17:00 (możliwe lekkie przesunięcia)

Miejce: Szydłowiec

Partnerzy: Olympus Polska, Epson

Sprzęt:

- najnowsze bezlusterkowe aparaty firmy Olympus, bezlusterkowce z rodziny OM-D i kompakty wodoodporne z rodziny Tough

- drukarka: 6-atramentowy model Epson L850 – posłuży nam do wykonania znacznej liczby wydruków, stanowiących nagrody konkursowe po każdym z Fotospacerów

KOLEJNE DATY Fotospacerów z Olympusem to: 30.09, 28.10, 25.11, 16.12 Warto zanotować sobie w kalendarzu!

KRÓTKI KURS FOTOGRAFII Tym razem zagadnieniem, które poruszymy, będą filtry – i to dwojakiego rodzaju. Z jednej strony, zbadamy wyjątkowe możliwości aparatów Olympusa, zebrane w grupie tzw. filtrów artystycznych. Z drugiej, omówimy też kilka rodzajów filtrów fotograficznych, których nadal warto używać w dzisiejszych, cyfrowych czasach, w tym zwłaszcza filtr polaryzacyjny i szary.

ODROBINA FORMALNOŚCI:

- Udział w Fotospacerze jest bezpłatny

- liczba uczestników: około 25 osób

- liczba osób testujących sprzęt Olympusa: około 15-20 osób

- sposób zgłaszania się: formularz na stronie http://fotospacery.pl/fotospacery-z-olympusem-szydlowiec/  

- prosimy o wzięcie swoich kart SD

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa