Instagram

W piątek, 4 sierpnia Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek serdecznie zaprasza na koncert Młodzieżowego Zespołu Ludowego „GUZOWIANKI”.

 

Zespół powstał w maju 2014 r. przy okazji realizacji projektu unijnego przez Publiczną Szkołę Podstawową w Guzowie. Tworzy go 21 osobowa grupa dzieci i młodzieży, w wieku 7 – 17 lat – głównie uczniów i absolwentów Guzowskiej podstawówki. Założycielką i motorem napędowym tej niezwykle sympatycznej formacji jest Wioletta Bursa Fijałkowska . Podczas licznych koncertów Zespołowi towarzyszy Kapela Ludowa Bursów z Guzowa.

Już podczas pierwszych występów w Szydłowcu, zarówno na ubiegłorocznej Muzycznej SCENIE ZAMEK dla KAŻDEGO jak i podczas Szydłowieckich Zygmuntów – gdzie mimo burzy i awarii prądu grały na ratuszowych schodach, „GUZOWIANKI” absolutnie skradły serca i sympatię szydłowieckiej publiczności i tak pozostało do dziś.

Serdecznie zapraszamy – piątek 4 sierpnia, godz. 18.30 – dziedziniec zamkowy.

info: Szydłowieckie Centrum Kultury "Zamek"

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa