Instagram

13 maja 2017 roku w Wasilkowie k. Białegostoku, odbył się turniej Karate Kyokushin I.K.O. Matsushima Polish Open. Wzięło w nim udział 110 zawodników z klubów karate z Polski i Białorusi.

 

Gościem honorowym turnieju był shihan Roman Kucfir 6 Dan - Branch Chief UK.

Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec, reprezentowało sześciu zawodników, którzy w swoich kategoriach wiekowo-wagowych zdobyli:

Julia Pobideł, Alicja Sala, Kornel Cegliński, Adam Bednarczyk - złoto, Igor Kijak - srebro, Kamila Nalberska - brąz.

Na 11 odbytych walk, w 8 przypadkach zostały one zakończone przez naszych zawodników przed czasem. Drużynowo zajęliśmy czwarte miejsce zdobywając sześć medali. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy swoją pomocą służyli naszym zawodnikom podczas uczestnictwa w turnieju.

info: Robert Wyciszkiewicz

dojowasilkow2

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa