Instagram

Piękna pogoda i wspaniałe nastroje towarzyszyły członkom Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec, którzy w dniu 20 maja br. relaksowali się przemierzając jeden ze szlaków Gór Świętokrzyskich.

 

Około 10 kilometrowy marsz rozpoczęliśmy w Kokoninie, skąd udaliśmy się na przełęcz Świętego Mikołaja. Krótki postój obejrzenie kapliczki Św. Mikołaja i odpoczynek na ławeczkach. Dalej w stronę Łysicy (612 m n.p.m.). Tam podziwianie piękna otaczającej przyrody i zejście w dół. Po drodze źródełko i kapliczka Św. Franciszka, pomnik Stefana Żeromskiego i mogiła około 80-ciu żołnierzy Z.W.Z. AK zamordowanych przez Niemców w 1943 roku. Wyjście ze Świętokrzyskiego Parku Narodowego obok klasztoru ss. Bernardynek w Świętej Katarzynie. A po tak wielkim wysiłku zasłużony posiłek w McDonald's i powrót do domu.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników rajdu za tak wspaniałą atmosferę. Do następnego razu... OSU

dojogory2

info: Robert Wyciszkiewicz

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa