Instagram

20 maja w Sadku odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Szydłowca, który zorganizował Klub Progres Sadek. Wzięło w nim udział 9 drużyn.

 

Ostatecznie po emocjonujących rzutach karnych I miejsce zajęła drużyna z Szydłowca Toolmex Truck, II Wniebowzięci Sadek, III Piranie Borosa z Mirowa. Najlepszym strzelcem turnieju został Jakub Kaszuba z drużyny Better Half, która zajęła IV miejsce.

Najlepszym bramkarzem został Dominik Borowiec ze zwycięskiej drużyny, a najlepszym zawodnikiem Michał Zugaj z Sadku.Gratulacje!

Każda druzyna otrzymała poczęstunek, który został ufundowany przez sklep Vico z Szydłowca oraz Pana Radnego Tadeusza Ruta. Klub Progres dziękuje wszystkim, którzy pomogli w organizacji turnieju.

burmistrzasadek2

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa