Instagram

Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko zaprasza do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego szosowego wyścigu kolarskiego „O konar Dębu Czwartaka”. Celem wyścigu jest promowanie aktywności fizycznej, zasad fair-play, a także propagowanie walorów przyrodniczych Gminy Orońsko, w tym pomnika przyrody "Dąb Czwartak".

 

Zawodnicy wystartują 4 czerwca 2017 roku o godzinie 15.00 z Orońska (ul. Brandta, na wysokości kompleksu sportowego „GKS Oronka”) i pokonają pętle na trasie Orońsko–Guzów–Chronów Kolonia–Łaziska–Orońsko. Kobiety będą rywalizować na dystansie 42 km (trzy pętle), a mężczyźni 56 km (cztery pętle). Organizatorzy zaplanowali klasyfikację medalową uczestników w kategorii open kobiet do 18 lat i powyżej 18 lat, w kategorii open mężczyzn do 18 lat i powyżej 18 lat. Zostanie także przeprowadzona klasyfikacja uczestników z Gminy Orońsko w kategorii kobiet i mężczyzn, bez względu na wiek zawodnika. Zwycięzcy otrzymają oryginalne medale, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody finansowe.

Ponadto, przewidziany jest przejazd rekreacyjny na dystansie 14 km (jedna pętla), który nie będzie podlegał klasyfikacji medalowej, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątki udziału w imprezie sportowej. Ta forma uczestnictwa jest szczególnie dedykowana wszystkim osobom, w tym także całym rodzinom, które dbając o kondycję fizyczną aktywnie spędzają czas wolny jeżdżąc na rowerach.

Udział w wyścigu kolarskim należy uprzednio zgłosić poprzez wypełnienie karty rejestracyjnej i przesłanie jej na adres e-mail: stowarzyszenie.oronsko@gmail.com. Formularz karty zgłoszeniowej, a także szersze informacje o wyścigu są dostępne na stronie internetowej stowarzyszenia, pod adresem www.oronsko.org, a także na profilu Facebook. Partnerem imprezy jest Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

plakatwyscigkonar2

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa