Instagram

W sobotę 27 maja w Zwoleniu odbyła się ostatnia, finałowa kolejka rozgrywek w ramach Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców klas 4-6. Szydłowiec reprezentowany był przez zawodników RAS 6 Szydłowiec.

 

Na ostatni turniej pojechaliśmy w osłabionych składach z powodu chorób lub wyjazdów uczniów na wycieczki szkolne. W turnieju finałowym wystawiliśmy 2 drużyny w kategoriach klas 4 Szymon Nowak ( klasa 3)- Marcel Biegaj kl 4. Druga drużyna kat klas 6 - Antek Nowak, Bartek Rycerski, Adam Maghrabi.

Po 8 kolejkach zmagań, które trwały od października do maja najlepiej z szydłowieckich ekip wypadła para Szymon Nowak - Marcel Biegaj, kat klas 4 zajmując 3 miejsce brązowy medal. Pozostałe drużyny zajmowały miejsca 5-7. W ogólnej klasyfikacji chłopcy uplasowali się na 6 miejscu, dziewczęta na miejscu 7.

Zarząd RAS gratuluje wszystkim zawodnikom i zawodniczkom biorącym udział w tych rozgrywkach. Wielkie podziękowania dla sponsorów dzięki którym mogliśmy uczestniczyć w turniejach zarówno dla szkół podstawowych jak i gimnazjum. Podziękowania dla burmistrza za udostępnienie busa na ten turniej finałowy .

Trenerzy Paweł Bloch i Grzegorz Nowak już dziś zapraszają osoby które chciały by sprawdzić swoje umiejętności na parkiecie i rywalizować z koleżankami i kolegami. Czekamy na zgłoszenia na naszym profilu Rodzinna Akademia Sportu

info: Grzegorz Nowak

zakonczenieligisiatkowki1

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa