Instagram

29 maja na obiektach MOSiR w Radomiu odbyły się finał międzypowiatowy w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych. PG nr 1 w Szydłowcu był reprezentowany przez 15 zawodników ( 7 dziewcząt , 8 chłopców ).

 

Zdobyliśmy 3 medale. Na 2 miejscu - srebrny medal, uplasowały się Zuzanna Smorongiewicz w skoku w dal, oraz Kinga Kowalik 800 m, 3 miejsce brązowy medal Kamil Czubak 400 m. Niewiele brakowało, aby medale zdobyli Dominik Malmon w skoku w dal - przegrał brąz o 1 cm. Kuba Kaleta był czwarty w biegu na 400m . Klaudia Smorongiewicz zajęła 5 miejsce w skoku w dal. Pozostali zawodnicy zajęli miejsca 6-10

Zdobywcy medali bedą reprezentować nasza szkole na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 6 czerwca w Siedlcach. Trzymajmy kciuki Opiekunami trenerami byli Marzena Czarnecka i Grzegorz Nowak.

Info: ZS im. Jana Pawła II

lekkosukces2

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa