Instagram

Arkadiusz Czyż, głuchoniemy mieszkaniec Woli Korzeniowej w ostatni weekend wziął udział w zawodach Joy Ride Bike Festival w Kluszkowcach, wsi w województwie małopolskim, położonej w okolicach Nowego Targu. 

 

Arek to pasjonat ekstremalnej jazdy na rowerze tzw. downhill. Jak sam relacjonował portalowi Nasz Szydłowiec, bardzo cieszył się na ten start i jazdę po trasach downhillu. Wspomniał, że zaliczył poważny upadek, który spowodowany był agresywną jazdą Arkadiusza. Głuchoniemy sportowiec wspomniał, że ludzie na trasie wiedzieli o jego niepełnosprawności i doceniają jego komunikatywność i odwagę. 

Póki co bez większych sukcesów Arkadiusza, ale trzymamy kciuki za kolejne starty i spełniania się w pasji. 

CZYM JEST JOY RIDE BIKE FESTIVAL?

Zawody w 8 dyscyplinach rowerowych, wieczorne premiery filmowe , gigantyczne targi sportowe, pierwsza wycieczka na e-bike’ach i niesamowity widok – to właśnie Joy Ride BIKE Festival! Od 26 do 28 maja 2017 wulkaniczna góra Wdżar w Kluszkowcach gościła amatorów i profesjonalistów, którzy zmagali się  w różnych dyscyplinach rowerowych – od szybkiego zjazdu po podniebne ewolucje. Widzowie natomiast, oprócz podziwiania wyczynów startujących mieli okazję zwiedzić namioty czołowych firm rowerowych, zobaczyć najlepsze filmy sportowe oraz testować topowe modele rowerów.

W ramach festiwalu rowerzyści zmierzyli się w 8 dyscyplinach: downhill, enduro, tirol flybag, NS Bikes Pumptrack, Karcher Dual Slalom, Kellys Cyklokarpaty Maraton, Kids Race. 

czyzjoy2

czyzjoy3

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa