Instagram

Już 25 czerwca 2017 roku wszystkich piłkarskich amatorów i sympatyków piłki nożnej zapraszamy na turniej do Jastrzębia. Zawodnicy po raz drugi zagrają tam o puchar proboszcza i wójta Jastrzębia. 

 

Zgłoszenie drużyny to koszt 100 złotych od całego zespołu. Zebrane fundusze pomogą dzieciom i młodzieży z Jastrzębia wyjechać na wakacje. Organizatorzy nazywają ten turniej turniejem "dzikich drużyn, które mogą składać się z 5 zawodników w polu i bramkarza. Zgłoszonych może być natomiast maksymalnie 10 zawodników w każdej drużynie. Planowane są dwie kategorie wiekowe: rocznik 2000 i młodsi oraz drużyny seniorskie. 

W programie imprezy planowane są również: grill, gofry, zimne napoje, zabawy dla najmłodszych i wiele innych atrakcji. 

Na turnieju pojawi się również Sebastian Szałachowski były piłkarz m.in Legii Warszawa i Górnika Łęczna, który w ostatnim czasie zbliżył się bardzo do Boga.

Patronat medialny nad turniejem sprawuje portal www.naszszydlowiec.pl  

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa