Instagram

Młodzi sportowcy z PSP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu zaprezentowali się bardzo dobrze w tegorocznych zawodach w czwórboju lekkoatletycznym (bieg 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg 600 i 100 metrów).

 

Zarówno dziewczęta jak i i chłopcy zwyciężyli w rywalizacji ze swoimi rówieśnikami w eliminacjach miejsko – gminnych oraz w Finale Powiatowym. Jako najlepsze drużyny Powiatu Szydłowieckiego nasi uczniowie wystartowali w Finale Międzypowiatowym Ziemi Radomskiej, który odbył się w Radomiu. Wśród najlepszych szkół dziewczęta zajęły 5 miejsce, a chłopcy miejsce 6.

Drużyny występowały w następujących składach osobowych:

drużyna dziewcząt – Wiktoria Simao, Patrycja Krzysztofik, Natalia Smolarska, Wiktoria Sułek, Dobrosława Gwardyś, Ina Wesołowska, Natalia Romelczyk, opiekun zespołu – Bożena Jasińska;

drużyna chłopców – Maciej Szymkiewicz, Piotr Sikora, Adam Maghraby, Michał Mrozowski, Bartłomiej Rycerski, Mateusz Adamczyk,

opiekun zespołu – Andrzej Koniarczyk.

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa