Instagram

Zgodnie z podjętą we wrześniu decyzją trenerów SKKK MUSHIN oraz zarządu Stowarzyszenia MUSHIN, wyłoniono zwycięzców i przyznano stypendia dla trzech zawodników którzy zdobyli największą ilośc medali podczas turniejów rozgrywanych w sezonie startowym 2016-2017.

 

Zawodnicy po każdym turnieju, zgodnie z regulaminem otrzymywali odpowiednio za złoty medal 5 pkt., za srebrny 3 pkt, oraz za brązowy 1 pkt. Po całym sezonie oraz po podliczeniu punktów stypendia otrzymali:

1. Mikołaj Bąk 2. Adam Bąk 3. Kacper Banaszczyk

Poniżej pragniemy przedstawić całą klasyfikacje medalowa, wszyscy zawodnicy zasługują na słowa uznania, ponieważ godnie reprezentowali nasz klub oraz nasze miasto.

1. Mikołaj Bąk: 32 pkt

2. Adam Bąk: 30 pkt

3. Kacper Banaszczyk: 24 pkt

---------------------------------

4. Adrian Winecki: 21 pkt

5. Dominika Banaszczyk: 20

6. Dominik Janka: 11 pkt oraz Kacper Janka 11 pkt

7. Patrycja Przygodzka 10 pkt

8. Piotr Pysiak: 7 pkt

9. Wojciech Dobrzański : 5 pkt

10. Klaudia Maj: 4 pkt

11. Tomasz Żuchowski: 3 pkt,Mariusz Piwowarczyk: 3 pkt, Amelia Zdziech: 3 pkt

12. Wojciech Markowski: 2 pkt

13. Dominika Jankowska: 1 pkt Zuzia Szymko: 1 pkt Sandra Warchocka: 1 pkt Jakub Janczyk: 1 pkt Juliusz Orzechowski: 1 pkt Dawid Ostrowski: 1 pkt Franciszek Żuchowski: 1 pkt Maciej Sobierajski: 1 pkt

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa