Instagram

Jak zwykle koniec każdego sezonu, również tego piłkarskiego to czas podsumowań i przeróżnego rodzaju plebiscytów. Taki plebiscyt pod koniec czerwca zaproponowała swoim kibiciom Wisła Płock na swojej stronie internetowej. 

 

Kibice mogli głosować na piłkarza sezonu i bramkę sezonu, wybierając oczywiście spośród zawodników Wisły Płock . 

W tej pierwszej kategorii bezkonkurencyjny okazał się wychowanek Szydłowianki Szydłowiec czyli Dominik Furman, obecnie zawodnik płockiej drużyny. Popularny "Furmi" uzyskał, aż 55% głosów kibiców pozostawiając daleko w polu chociażby Giorgi Merebashviliego (13% głosów) czy Piotra Wlazło (10% głosów). Zwycięstwo w tym plebiscycie to efekt bardzo równego sezonu Furmana, który stał się prawdziwym liderem środka pola w drużynie beniaminka polskiej ekstraklasy. 

W drugiej kategorii Dominik również znalazł się w ścisłej czołówce. Jego gol strzelony Legii Warszawa zajął w głosowaniu kibiców 2 miejsce, jednak zdecydowanie przegrał z bramką zwycięską. Tę zdobył Piotr Wlazło, a kibice oddali na nią 78% głosów. Gol Dominika doceniło 10% głosujących. Zobacz bramkę TUTAJ

Dominik Furman ma za sobą niezły sezon, ten rozpoczynający się za niespełna 2 tygodnie również rozpocznie w barwach Wisły Płock, która po okresie wypożyczenia zdecydowała się wykupić "Furmiego" z francuskiego Toulouse. 

Gratulacje Dominik i powodzenia w nowym sezoni!

fot. Michał Łada

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa