Instagram

8 lipca 2017 r na boisku typu ORLIK przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu, odbył się VIII Turniej w Piłce Nożnej im. Adriana Lisaka ,,Karego”, organizowany przez Stowarzyszenie ,,Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej”.

 

Na szczególną uwagę zasługuje uczestnictwo zawodników CBS, którzy są związani historią Szydłowieckich Piątek Piłkarskich, w których od początku powstania Adrian Lisak grał będąc bramkarzem legendarnej drużyny Centertel, a od 1997 roku Combo.

Z inicjatywy Macieja Kapturskiego, cyklicznie przez osiem lat, turniej pamięci Adriana jest kontynuacją tradycji rozgrywania piłki nożnej na małych przestrzeniach. Zachęca młodzież regionu Szydłowieckiego do uprawiania piłki nożnej w wydaniu amatorskim. Na turnieju obecna była rodzina Adriana, która dopingowała zawodników podczas sportowej rywalizacji. Puchary i nagrody wręczyli organizatorzy zawodów.

Zwycięzcą turnieju została drużyna o nazwie PÓŁ na PÓŁ Szydłowiec - Budki przed drużyną CBS Szydłowiec, III miejsce wywalczyli chłopcy z zespołu TEAM Kopacze z Szydłowca. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został ponownie utrzymując tytuł z zeszłego roku Maciej Kołodziejski z zespołu TEAM Kopacze, najstarszym Gaweł Miernik z CBS a najmłodszym Wiktor Sadza. Upominki otrzymali również mocno zaangażowani kibice obserwujący zmagania drużyn oraz trafnie podpowiadający schematy rozegrania taktycznego.

info: organizatorzy

turniejlisaka1

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa