Instagram

Zdążyliśmy wczoraj napisać, że z Szydłowianką pożegnał się dotychczasowy trener Andrzej Koniarczyk, oraz o tym, że Szydłowianka rozmawia z trenerem Jerzym Rotem, a już dziś okazało się, że jest nowy trener. 

 

Nowym szkoleniowcem drużyny ze stadionu na ulicy Targowej w Szydłowcu został Michał Kowalczyk. Znany w regionie radomskim napastnik, a później obrońca. Wychowanek Szydłowianki, przez wiele lat występujący w tym klubie. 

Całkiem niedawno do dymisji podał się dotychczasowy zarząd klubu, a w nowym rozdaniu Kowalczyk wybrany został wiceprezesem. Z chwilą objęcia drużyny zrzekł się swojego stanowiska, zapowiadając odbudowę drużyny po spadku z IV ligi i przyciągnięcie na stadion kibiców. 

- Wiemy, że to będzie dla nas trudny rok. Będziemy stawiali na swoich wychowanków - powiedział w rozmowe z Echem Dnia nowy szkoleniowiec Szydłowianki. 

Przed Michałem Kowalczykiem niełatwe zadanie. Drużyna po spadku jest rozbita, najlepsi zawodnicy odeszli do Oskara Przysucha, inni rozwiązali kontrakty i szukają nowych klubów. W kadrze pozostało niewielu zawodników, ale trzymamy kciuki za to, aby skład został wzmocniony piłkarzami o umiejętnościach adekwatnych do walki o awans. 

TUTAJ pisaliśmy więcej na temat sytuacji kadrowej Szydłowianki. 

Nowemu trenerowi życzymy powodzenia i wierzymy w odbudowę naszego klubu!

Dziś (13 lipca) odbył się pierwszy trening pod wodzą nowego trenera, w sobotę (15 lipca) Szydłowianka zmierzy się na własnym boisku z Neptunem Końskie w meczu sparingowym. 

Pierwszy mecz sezonu Ligi Okręgowej nasza drużyna zagra w weekend 12-13 sierpnia z Iłżanką Kazanów na wyjeździe. Pierwszy mecz u siebie rozegra tydzień później z drużyną Jodła Jedlnia - Letnisko. 

info i foto: Echo Dnia

 

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa