Instagram

Eryk Kołodziejski to młody 19-letni sportowiec z Szydłowca. Uznawany za bardzo perspektywicznego bramkarza, który pojawiał się już między słupkami pierwszej drużyny Szydłowianki Szydłowiec. 

 

Niestety jak to czasami bywa w życiu sportowca, pojawiła się kontuzja. I to kontuzja nie byle jaka bo jest to rozerwanie więzadła krzyżowego przedniego. Niezbędna jest operacja, której koszt to 10 tysięcy złotych. Nie jest to może jakaś zawrotna suma, ale w pojedynkę ciężka do uzbierania stąd apel o pomoc, ponieważ Eryk nadal chce grać w piłkę. 

Z pomocą wyszedł Michał Szymkiewicz, mieszkaniec Szydłowca, który utworzył zbiórkę na popularnym do tego typu celów portalu czyli Zrzutka.pl 

- Wierzymy, że wiele osób z naszej Małej Ojczyzny wspomoże ten cel, oraz że znajdą się osoby, które nie znają osobiście Eryka ale będą chciały mu pomóc - napisał organizator w opisie zbiórki. 

My również wierzymy, dlatego publikujemy apel Eryka i zachęcamy naszych czytelników do wsparcia tej zbiórki. 

Więcej na temat zbiórki oraz szczegóły co do płatności znajdziecie TUTAJ 

fot. Echo Dnia 

 

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa