Instagram

To już trzecie takie wydarzenie w szydłowieckiej farze. Wieczór organowy, czyli koncert organizowany przez Fundację Strefa JP2 oraz parafię św. Zygmunta w Szydłowcu.

 

Wszystko za sprawą św. Cecylii - patronki muzyki i muzyków, której święto przypada na 22 listopada. To właśnie wtedy odbył się nasz pierwszy Wieczór Organowy.

W tym roku to święto muzyki obchodzić będziemy już 19 listopada pod hasłem nawiązującym do kończącego się roku miłosierdzia- „Potęga miłosierdzia”, a wspomniany koncert będzie podsumowaniem Jubileuszu. Podczas koncertu wystąpią Anna Maria Dranikowska, Paweł Kacprzyk oraz Kajetan Górlicki. Zapraszamy w najbliższą sobotę o 18.30 do szydłowieckiej Fary Św. Zygmunta.

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa