Instagram

Już 10 grudnia w sobotę odbędą się w Szydłowcu eliminacje do XVI Mistrzostw Ministrantów Diecezji Radomskiej w halowej piłce nożnej. 

 

Póki co są to eliminacje w rejonach w których weźmie udział około 1 130 ministrantów w 113 drużynach. Ministranci będą rywalizować w trzech kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia. 

W szydłowieckich eliminacjach udział wezmą ministranci z parafii: 

- szkoły podstawowe: Szydłowiec, Radom (św. Kazimierza), Skarżysko (św. Józefa), Bliżyn, Jasieniec Iłżecki, Szydłówek

- gimnazjum: Bliżyn, Wierzbica, Radom (św. Kazimierza), Szydłowiec, Szydłówek

- szkoła średnia: Szydłówek, Góra Puławska, Szydłowiec, Bliżyn, Wierzbica

Najlepsze drużyny w swoich kategoriach awansują do mistrzostw diecezjalnych. Mistrzostwa Polski Ministrantów w Częstochowie, do tych awansują najlepsze drużyny z mistrzostw diecezjalnych. 

Wszystkich chętnych do kibicowania naszym drużynom zapraszamy 10 grudnia, do hali sportowej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu, od godziny 9.30

 

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa