Instagram

Krystian Korba znany i lubiany w Szydłowcu działacz społeczny. Współorganizator wielu charytatywnych wydarzeń, wystarczy wspomnieć w tym miejscu: Wielki Mecz Charytatywny czy Szydłowiecki Marsz Życia. Czynny uczestnik życia parafialnego w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szydłówku, w której w przeszłości przewodził parafialnemu Katolickiemu Stowarzyszeniu Młodzieży. 

Warto również przypomnieć, że Krystian to dwukrotny (wspólnie z Konradem Jóźwikiem) zwycięzca Plebiscytu "Nasz Szydłowiec" w kategorii "CZŁOWIEK ROKU". 

8 grudnia 2016 roku, kiedy to w kościele katolickim obchodzona jest uroczystość Niepokalanego Poczęcie NMP, przyjął strój duchowny czyli sutannę. Ten dzień to święto patronalne Wyższego Seminarium Duchowego w Radomiu, wspólnie z Krystianem sutannę przyjęło piętnastu alumnów trzeciego roku. Uroczystości obłóczyn przewodniczył bp. Adam Odzimek.

Miłym zaskoczeniem dla Krystiana była obecność licznej grupy przyjaciół oraz Dyrekcji szydłowieckiego Sienkiewicza. Wyraził wdzięczność za towarzyszenie mu w tym ważnym dla niego dniu.

Jak powiedział portalowi Nasz Szydłowiec alumn Krystian Korba: Sutanna jest widzialnym znakiem przynależności do Chrystusa i Jego Kościoła. Chciałbym również wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, którzy towarzyszyli mi w tym ważnym dla mnie dniu. 

Portal Nasz Szydłowiec życzy Krystianowi radości w dalszej drodze, która doprowadzi Krystiana do kapłaństwa.

korbasutanna2 

korbasutanna1 

korbasutanna4

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa