Instagram

Bractwo świętego Jana Pawła II to ugrupowanie dla wszystkich odważnych, silnych i zdecydowanych mężczyzn, dzięki któremu będą oni mogli angażować się w życie Kościoła, liturgię oraz działania charytatywne. 

 

Katoliccy mężczyźni, który dołączą do Bractwa, wszystkie swoje działania będą prowadzić zgodnie z naukami Świętego Jana Pawła. Głównym celem jest szerzenie tej nauki w różnych środowiskach życia.

Grupa ta współpracuje wraz ze Wspólnotą Fundacji Strefą JP2 oraz parafią pod wezwaniem Świętego Zygmunta Króla w Szydłowcu.

Dołączyć do Bractwa mogą mężczyźni w różnym wieku, a jedynym, głównym warunkiem, jest bycie chrześcijaninem, w życiu którego ważną rolę odgrywają słowa wielkiego patrona Wspólnoty.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do dołączenia i wspólnego działania na rzecz naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdą trzecią niedzielę miesiąca, w siedzibie Fundacji Strefa JP2.

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Fundacji, jak również poprzez profil na Facebooku i stronę internetową.

Pierwsze spotkanie już się odbyło. Zapraszamy na kolejne!

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa