Instagram

Światowe Dni Młodzieży już za nami, lecz dla Nas to powód, aby zacząć coś zupełnie nowego, cos , czego pomysł narodził się właśnie w czasie tej uroczystości, w podkrakowskich Brzegach.

 

Właśnie papież Franciszek i tych kilka dni spędzonych z nim w Brzegach, dały energię do działania …-po co kończyć to, o czym wspomnienia pozostaną na długo w naszej pamięci.

Mowa tu o Festiwalu Młodych „BODY”, organizowanym już 15 czerwca 2017 roku przez Fundację Strefa JP2 w Szydłowcu, dla całej diecezji radomskiej, a także wszystkich chętnych, którzy razem z nami chcą powrócić do tych cudownych chwil sprzed paru miesięcy.

Przed rozpoczęciem przygotowań do Festiwalu, poprosiliśmy o błogosławieństwo Biskupa diecezji radomskiej Henryka Tomasika, które oczywiście otrzymaliśmy. Od tej chwili przygotowania będą szły pełną parą.

Data Festiwalu nie jest przypadkowa. 15 czerwca przypada uroczystość Bożego Ciała, nie ma wiec lepszego dnia, by spotkać się z Bogiem.

Niedługo ruszą oficjalne zgłoszenia do służb w czasie tej imprezy, a zaproszenie do udziału w nich skierowane jest do młodych z całej diecezji. Zostaną także przedstawieni goście, którzy wezmą udział w Festiwalu, oraz szczegółowy plan spotkania.

Wszystkie informacje dotyczące spotkania można znaleźć na www.festivalbody.pl  oraz na facebook.com/festivalbody

info: Fundacja Strefa JP2

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa