Instagram

W ostatni weekend odbywały się XVI Mistrzostwa Diecezji Radomskiej w piłce halowej ministrantów. Ministrancji z parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szydłówku reprezentowali nasz dekanat w każdej kategorii wiekowej. 

 

Ostatecznie mistrzostwo diecezji radomskiej zdobyli w kategorii szkół gimnazjalnych, zdecydowanie pokonując przeciwników. W nagrodę otrzymali oczywiście medale i puchar, ale największą nagrodą będzie występ w Mistrzostwach Polski w Częstochowie. 

Trzymamy kciuki za naszych młodych piłkarzy i czekamy na dobre wieści z ogólnopolskiego turnieju!

Warto odnotować, że w kategorii szkół podstawowych ministranci z Szydłówka zajęli II miejsce, a w kategorii szkół średnich miejsce IV. 

Opiekę nad piłkarzami sprawował ks. Adrian Jakubiak, który w rozmowie z portalem Nasz Szydłowiec wyraził ogromną radość i dumę ze swoich zawodników. Dziękował wszystkim za wsparcie i zachęcał do trzymania kciuków w dniach 1-2 maja, kiedy będą odbywały się Mistrzostwa Polski w Częstochowie. 

ministrancipilka1 

Więcej zdjęć na @Parafia Szydłówek

 

 

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa