Instagram

Czy milion godzin to więcej niż wiek? Jakim dniem tygodnia rozpoczęła się nasza era? M. in. z takimi problemami spotkali się uczestnicy konkursu "Łamigłówki matematyczne", organizowanym już po raz ósmy przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Janusza Kusocińskiego w Sadku.

 

24 maja 2017 roku w finale konkursu tytuł Mistrza Logicznego Myślenia zdobyła Katarzyna Szlufik z PSP nr 2 w Szydłowcu, drugie miejsce zajęła Wiktoria Kamienik z PSP w Sadku, trzecie ex aequo Filip Orlicki z PSP nr 1 w Szydłowcu oraz Dominik Szcześniak z PSP w Majdowie. Rywalizacja była bardzo wyrównana, gdyż miejsca na podium dzielił tylko jeden punkt. Tytuł Szkoły, Która Uczy Myśleć w tej edycji wywalczyła drużyna z PSP nr 2 w Szydłowcu.

Sponsorami nagród byli: Burmistrz Szydłowca Pan Artur Ludew, Przewodniczy Rady Miejskiej w Szydłowcu Pan Artur Marek Koniarczyk, Starosta Szydłowiecki Pan Włodzimierz Górlicki i Przewodnicząca Rady Powiatu Szydłowieckiego Pani Anita Gołosz, Radny Rady Miejskiej w Szydłowcu Pan Tadeusz Rut - to dzięki nim mogliśmy docenić zaangażowanie uczniów oraz nagrodzić ich wysiłki. Podziękowania dla nauczycieli, którzy przygotowali uczniów. Matematycznie zmagali się uczniowie PSP nr 2 w Szydłowcu, PSP nr 1 w Szydłowcu, PSP w Majdowie i oczywiście PSP w Sadku. Pomysłodawcami i organizatorami konkursu są nauczyciele PSP w Sadku: Przemysław Łyżwa i Barbara Hackiewicz.

info: PSP im. Janusza Kusocińskiego w Sadku

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa