Instagram

W dniach 27.05.2017-04.06.2017r. uczniowie klas językowych PG nr1 w Zespole Szkół im.JP ll w Szydłowcu przebywali na Zielonej Szkole w Rimini, we Włoszech.

 

Młodzież poznawała kulturę, zwyczaje i obyczaje tego śródziemnomorskiego kraju, zwiedzała Wenecję - jedno z najpiękniejszych miast świata, w całości wpisane na listę Unesco, San Marino - jedno z najmniejszych państw europejskich, Rimini – przepiękne turystyczne miasto z centrum antycznym sięgającym czasów rzymskich oraz Padwę - miasto w północno-wschodniej części Włoch, które dzięki uniwersytetowi, na którym kształcili się nasi wielcy Polacy Mikołaj Kopernik i Jan Kochanowski zyskało sławę jednego z prężniejszych ośrodków naukowych i kulturalnych Italii.

Wolne chwile uczniowie spędzali nad Morzem Adriatyckim, zażywając morskich i słonecznych kąpieli oraz wykorzystywali swoje umiejętności językowe kupując upominki i pamiątki.

wlochyszkol1

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa