Instagram

W piątek 9 czerwca do Gąsaw Plebańskich w gminie Jastrząb zjechalo wielu gości. Powodem tych odwiedzin było oficjalne otwarcie Żłobka Gminnego właśnie w Gąsawach Plebańskich. 

 

Żłobek w tej miejscowości powstał z inicjatywy wójta gminy Jastrząb Andrzeja Brachy i rady gminy Jastrząb z przewodniczącym Wojciechem Warso. Inwestycja mogła zostać zrealizowana dzięki pozyskanym przez gminę Jastrząb funduszom z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat trzech oraz przy dużej pomocy Referatu do spraw projektów, promocji i rozwoju gminy. 

Dyrektorem placówki jest Jolanta Dujka, kadra opiekuńcza liczy siedem osób. Do żłobka może uczęszczać dwadziescioro dzieci w wieku od dwudziestego tygodnia życia do trzech lat. Placówka jest na miarę XXI wieku i ma zamiar być wizytówką gminy Jastrząb. Stworzone warunki pozwalają dzieciom poszerzać umiejętności, rozwijać zainteresowania, a opiekunom sprawować należytą opiekę nad ich rozwojem. 

Podczas oficjalnego otwarcia było wesoło, kolorowo i gwarno. Nie zabrakło występów dzieciaków z rodzicami, które przygotowały opiekunki żłobka. Furorę zrobił występ zespołu ludowego "Gąsawianki". Były smakołyki i dużo zabawy. Pojawili się również goście z wójtem gminy Jastrząb, marszałkiem województwa mazowieckiego Rafałem Rajkowskim, starostą szydłowieckim Włodzimierzem Górlickim i wieloma innymi. 

Portal www.naszszydlowiec.pl przesyła najlepsza życzenia nowo otwartej placówce w powiecie szydłowieckim.

Więcej informacji o Żłobku znajdziecie - TUTAJ

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa