Instagram

11 czerwca w niedzielę w sali L.O. im .H. Sienkiewicza w Szydłowcu odbyły się występy uczniów Pracowni Muzycznej PIANO podsumowujące naukę w roku szkolnym 2016/2017.

 

Pierwszy koncert należał do uczniów inst. Rafała Szymańskiego. Utwory z różnych epok historii muzyki wykonywane były na pianinie, akordeonie, a także w nowoczesnych aranżacjach na keyboardzie. O godz. 14:00 mogliśmy podziwiać młodych skrzypków, drugą część koncertu wypełniły dla kontrastu mocne, rockowe brzmienia gitar elektrycznych. Tę część przygotowali i poprowadzili instruktorzy Artur Walczak i Martin Gowkiało. Chwilę później przyszedł czas na najmłodsze wokalistki, a po ich prezentacjach można było wysłuchać dwóch kompozycji Piotra Selima: „W mroku jest tyle światła” oraz „Do życia mnie budzi muzyka” w wykonaniu Zespołu „PIANO”. Zespół przygotowany został przez Annę Wilkiewicz oraz Paulinę Kalugę, która wystąpiła jednocześnie jako solistka, na pianinie akompaniowała Urszula Rutkowska.

Podsumowaniem występów wokalnych był koncert grupy starszej. Od godz. 18:30 wystąpili gitarzyści oraz perkusiści, którzy mieli okazję spróbować swoich sił grając w zespole ze świetnymi radomskimi muzykami: Kamilem Gorazińskim oraz Henrykiem Melerem.

Szczególne podziękowania organizatorzy kierują do dyrekcji szydłowieckiego „Sienkiewicza” , dzięki którym pokazy mogły odbyć się w murach szkoły.

Więcej zdjęć na facebooku Pracownia Muzyczna "Piano"

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa