Instagram

7 czerwca 2017r. uczniowie klasy Vc z rodzicami i nauczycielami uczestniczyli w wycieczce samolotem do Wrocławia. Była to wyjątkowa atrakcja dla naszych uczniów, ponieważ było to pierwsze w historii naszej szkoły takie przedsięwzięcie.

 

Wycieczka została zorganizowana przez p. Izabelę Guzik i Barbarę Irańską. Dodatkową atrakcją dla uczniów było zwiedzanie ZOO i nowo otwartych budynków: Afrykarium i Oceanarium.

Pan Rafał Arak udokumentował przebieg wycieczki. Słoneczny dzień i intensywne przeżycia długo zostaną w pamięci młodych podróżników.

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa