Instagram

Rewelacyjnie egzamin gimnazjalny w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół w Szydłowcu w 2017 roku napisali uczniowie klasa 3a (klasa innowacyjna), których wyniki we wszystkich częściach przekraczają wszelkie średnie, gminną, powiatową, wojewódzką i krajową.

 

Z części humanistycznej: język polski - uczniowie ci uzyskali 83,4%. Wynik 100% uzyskały dwie uczennice Natalia Miernik i Maja Janczyk. Z historii i WOS - uczniowie uzyskali 70,8%.

Równie dobrze wypadła część matematyczna, z której uczniowie uzyskali: matematyka - 57,4%, przedmioty przyrodnicze – 56,5%.

Uczniowie 3a JP II okazali się też doskonałymi poliglotami pisząc egzamin z języków obcych na 92,0% w części podstawowej i 83,5% w części rozszerzonej. Z części podstawowej języka angielskiego wynik 100% uzyskało aż sześciu uczniów: Wiktoria Bisińska, Bartłomiej Grzęda, Natalia Kaczmarczyk, Natalia Miernik, Kacper Mosiołek, Adrianna Kobyłecka. Dwoje otrzymało również 100% wynik w części rozszerzonej: Natalia Miernik, Maja Janczyk. Z języka niemieckiego 69,1%, to również doskonały wynik.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego całości uczniów wypadły też bardzo dobrze, w większości przypadków przekraczając średnią gminną i powiatową.

Wynik ponad 90% uzyskało: z języka polskiego – 13 uczniów, historii i WOS – 5, matematyki – 2, z podstawowej części j. angielskiego 13 i 6 z części rozszerzonej, 2 z podstawowej części języka niemieckiego.

 

Gratulujemy gimnazjalistom i ich nauczycielom

fot. szydlowiec.pl

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa