Instagram

Zaoczna Policealna Szkoła Zawodowa „LOGOS”, która rozpoczęła swoje funkcjonowanie od 1 lutego 2017 roku i mieści się w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu ma już za sobą pierwszy semestr i 48 zadowolonych słuchaczy.

 

Jest to szkoła z uprawnieniami szkoły publicznej a okres nauki, w zależności od zawodu, trwa od roku do 2 lata i kończy się otrzymaniem świadectwa ukończenia Szkoły Policealnej jak i daje możliwość podejścia do egzaminu państwowego potwierdzającego zdobyte kwalifikacje. Szkoła ta nie tylko uczy teorii ale i praktyki a tym samym daje możliwość uzyskania tytułu zawodowego. Nauka odbywa się w systemie zaocznym, (piątek, sobota) Szkoła już rozpoczęła rekrutację na nowy rok szkolny 2017/2018 i oferowane kierunki. Aby się w niej uczyć, wystarczy mieć ukończoną szkołę średnią. Zdana matura nie jest potrzebna, a to dobra wiadomość dla tych wszystkich, którym nie powiodło się na egzaminie maturalnym w tym roku.

Kierunki na jakie trwa rekrutacja to:

Technik administracji

Technik BHP

Opiekun medyczny

Technik usług kosmetycznych

Technik Rachunkowości

Opiekun osoby starszej

Higienistka/pomoc stomatologiczna

Wybór szkoły policealnej to pewna przyszłość, nie tylko dla tych którzy nie zdali maturą ale dla wszystkich którzy chcą podnieść swoje wykształcenie i zdobyć dodatkowe umiejętności i kwalifikacje !

Wszelkie informacje można uzyskać:

Sekretariat Zaocznej Policealnej Szkoły Zawodowej „Logos” ul. Zamkowa 1, 26-500 Szydłowiec tel. 724 320 542

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa